Zgrzewanie

ZGRZEWANIE

Zgrzewanie to jedna z metod trwałego łączenia konstrukcji lub części urządzeń. Technologię tę stosuje się w odniesieniu do konstrukcji metalowych czy też wykonanych z tworzyw sztucznych. Pierwszym etapem jest zwykle rozgrzewanie stykających się powierzchni. Kiedy już przejdą one w stan plastyczny, można je do siebie docisnąć. Co istotne, uplastycznienie dotyczy wyłącznie niewielkiej objętości na samej granicy styku materiałów. Warto zaznaczyć, że istnieje wiele metod zgrzewania, a w przypadku niektórych z nich najpierw następuje docisk, a dopiero później rozgrzewanie. Zobacz, jak wygląda to w naszym przypadku, zapoznając się z obrazowymi materiałami wideo.

 

W firmie SAAK oferujemy fachowe usługi zgrzewania z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod. Koszt każdej usługi kalkulujemy indywidualnie podczas składania zamówienia – zależy on od ilości i rodzaju zgrzewanych detali. Interesuje Cię łączenie części metalowych przy pomocy lasera? A może wolisz zainwestować w zgrzewanie elektryczne oporowe? Niezależnie od tego, ku jakiej metodzie się skłaniasz, zachęcamy do kontaktu.

 

Nasze zgrzewarki są najlepszej jakości, a ponieważ zatrudniamy tylko doświadczonych fachowców, możesz liczyć na perfekcyjną realizację swojego zamówienia. Obsługujemy klientów z pobliskiego Krakowa, ale nie zamykamy się tylko na Małopolskę – jeśli jesteś z innej części kraju, możesz śmiało pisać albo dzwonić.