Grawerowanie

GRAWEROWANIE

Grawerowanie metalu jest dosyć często wykonywaną usługą, ponieważ metal jest popularnym materiałem grawerskim. Na powierzchni metalowej może powstawać różnego rodzaju oznakowanie, podpis lub rysunek. Mimo że powierzchnia jest solidna, nasze lasery świetnie sobie z nią radzą, o czym wszyscy zainteresowani mogą przekonać się na zamieszczonym poniżej filmie.

Grawerowanie odbywa się przy pomocy specjalnego lasera światłowodowego, pozwalającego na pracę z dużą prędkością, a także wielką dokładnością, dzięki czemu powstające grawerunki są bardzo precyzyjne – nawet jeśli chodzi o misterny kształt. Personalizacja przedmiotów jest prosta, wygodna i bezpieczna. W SAAK dbamy, żeby wszystkie zamówienia realizowane były z wielką pieczołowitością, a nowoczesny sprzęt zapewnia staranność wykonania grawerunku na wszelkich, poddawanych obróbce, metalowych przedmiotach. Całość prezentuje się bardzo estetycznie, a dokładny wygląd uzależniony jest od woli zleceniodawcy.

Zachęcamy do skorzystania z usług grawerowania metalu w mieście Kraków, jego okolicach oraz w całej Małopolsce. To nasze główne, docelowe tereny zainteresowań, jednak nasza firma z przyjemnością postara się zrealizować zlecenie klientów z innych regionów!