Operacje na prasach mimośrodowych

OPERACJE NA
PRASACH MIMOŚRODOWYCH

Wiemy, że aby zlecenie było wykonane perfekcyjnie, potrzebne jest nie tylko doświadczenie i zaangażowanie pracowników, ale także nowoczesne maszyny, dzięki którym praca jest nie tylko znacznie usprawniona, ale także wykonana dokładniej. Jedną z metod efektywnej obróbki materiałów są operacje na prasach mimośrodowych. Posuwisto – zwrotny ruch suwaka w tego rodzaju maszynie generowany jest przez mimośród i korbowód z ruchu obrotowego wału oraz koła obrotowego. Koło to jest napędzane silnikiem elektrycznym dzięki przekładni prasowej lub zębatej. Prasy mimośrodowe wykorzystywane są przede wszystkim do różnego rodzaju obróbki plastycznej.

Urządzenia te pozwalają na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych czynności zarówno na małych jak i średnich elementach, zapewniając niezwykłą precyzję wykonania podczas kształtowania. Nadać kształt za pomocą prasy mimośrodowej można poprzez: gięcie, wykrawanie, ciągnienie,  obciąganie, wywijanie, wygniatanie, rozpęczanie, obciskanie, wyoblanie, wyciskanie.

Firma Saak oferuje operacje na prasach mimośrodowych w Krakowie oraz na terenie Małopolski. Dzięki nowoczesnym urządzeniom, a także doświadczonej załodze, nie ma dla nas zadania nie do wykonania.