Cięcie laserowe

CIĘCIE LASEROWE

Cięcie laserowe jest pewnikiem najbardziej precyzyjnych cięć detali z różnego rodzaju blach. Dokładność jest mierzona w granicach do 0,1 mm dla wielu materiałów. W SAAK możemy ciąć nożycami gilotynowymi oraz piłą taśmową. Jak tniemy laserowo mogą Państwo sprawdzić na poniższych filmach.

Cięcie laserowe to nowoczesna metoda obróbki. Różnica w stosunku do klasycznych form obróbki dotyczy czynnika tnącego. Zależność dotyczy przede wszystkim stosowanego urządzenia (jego mocy). W naszej ofercie zachęcamy do wykorzystania technologii stosowanej bezpośrednio czyli cięcia laserowego, które pozwala uzyskiwać 100% powtarzalnych elementów w dowolnych kształtach. Sam proces cięcia jest stosunkowo szybki i dokładny przez co uzyskujemy optymalizację przebiegu cięcia.

Zachęcamy do skorzystania z usług cięcia laserem na terenie Krakowa i całej Małopolski – ale jesteśmy otwarci także na realizację zleceń z innych regionów naszego kraju, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i bezpośredniego kontaktu. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące cięcia laserem.