Gwintowanie/gzymkowanie

GWINTOWANIE/GZYMKOWANIE

Jeśli poszukujesz miejsca, który zapewni Ci najwyższej jakości usługę gwintowania, trafiłeś pod dobry adres. Gwarantujemy perfekcyjne wykonanie, konkurencyjne ceny i stuprocentową satysfakcję. Wszystkie usługi przeprowadzamy na markowych, precyzyjnych maszynach. Szybkość realizacji zamówienia i wysoka dokładność idą tu w parze z powtarzalnością elementów. Zobacz, jak przebiega gwintowanie, odtwarzając zamieszczone poniżej materiały wideo.

 

Gwintowanie to powszechnie znana, prosta i bardzo wydajna metoda wykonywania gwintów. Sięga się po nią zawsze, gdy zachodzi potrzeba ukształtowania gwintów zewnętrznych i wewnętrznych. Metodą tą wykonuje się najpopularniejsze zarysy gwintów na rozmaitych obrabiarkach, zarówno w zastosowaniach obrotowych, jak i nieobrotowych. Maszynową obróbkę metalu przeprowadza się z użyciem tokarki, frezarki i szlifierki do gwintów.

 

W SAAK oferujemy także fachowe usługi gzymkowania. Z chęcią podpowiemy Ci, która metoda będzie najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb, a następnie zapewnimy Ci efekt, jakiego oczekujesz. Wykorzystujemy możliwości naszych maszyn na 100% – jeśli jesteś z Krakowa, Małopolski czy nawet całkiem innej części kraju, napisz lub zadzwoń, a rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące gwintowania czy gzymkowania.