Projektowanie

PROJEKTY

W SAAK zajmujemy się nie tylko obróbką metali, ale także projektowaniem od podstaw. Oznacza to, że jesteśmy w stanie wyprodukować elementy na podstawie gotowej dokumentacji, ale równie dobrze odnajdujemy się w opracowywaniu własnych pomysłów. Tworzymy zespół wykwalifikowanych, kreatywnych konstruktorów, którzy lubią nowe wyzwania. Naszym celem jest odnajdywanie efektywnych rozwiązań, które łączą w sobie optymalizację konstrukcji i technologii wyrobu oraz satysfakcjonujący dobór materiałów i wykończeń. Posiadanie własnego zaplecza konstrukcyjno-projektowego to jeden z największych atutów naszej firmy. Nasze biuro pracuje w oparciu o SolidWorks, czyli najnowocześniejsze narzędzia inżynierskie.

 

Nasi inżynierowie opracowują dokumentację, sprawdzają wytrzymałość części oraz zespołów, dobierają stosowne materiały i przygotowują poglądowe prezentacje w oparciu o modele trójwymiarowe. Przykład takiego projektu mogą Państwo zobaczyć poniżej. Najpierw zapoznajemy się z potrzebami klientów (głównie z Krakowa, przy czym przyjmujemy zlecenia z całego kraju) i tworzymy model 3D, który przesyłamy do ewentualnego potwierdzenia.

 

Oszczędzamy w ten sposób czas i pieniądze, które pochłonęłaby wielokrotna budowa prototypów. Następnie przeprowadzany analizę wytrzymałościową i testujemy ekonomiczność. Gdy zachodzi taka potrzeba, wprowadzamy niezbędne korekty. Działamy ostrożnie i profesjonalnie, dzięki czemu zapewniamy klientom doskonałe projektowanie i 100% satysfakcję.