Spawanie

SPAWANIE

Spawanie to jeden z najpowszechniejszych sposobów łączenia ze sobą materiałów. W procesie fizycznym, na skutek ich miejscowego stapiania i zestalania, na krawędziach wytwarza się trwałe złącze. Przy większości metod spawania dochodzi także do topnienia spoiwa – materiału dodatkowego, który służy wypełnieniu rowka pomiędzy łączonymi elementami. Roztopiony materiał krzepnie i tworzy spoinę – jeden z elementów złącza.

 

W SAAK zajmujemy się przede wszystkim łączeniem metali, a w szczególności stali. Zespalamy ze sobą elementy takich samych albo odmiennych materiałów. Masz ochotę zobaczyć, jak przebiega proces spawania? Poniżej przygotowaliśmy poglądowe filmy dla osób zainteresowanych.

Istnieje kilka metod spawania – do najpopularniejszych z nich zaliczamy MMA (spawanie elektrodą otuloną), a także MIG/MAG i TIG. Zastanawiasz się, czy zlecić spawanie profesjonalistom? A może nie wiesz, która metoda sprosta Twoim oczekiwaniom? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

 

Przyjmujemy zlecenia nie tylko z Krakowa i okolic, ale i z całej Polski. Zajmujemy się spawaniem na co dzień – decydując się na nasze usługi, powierzasz swoje sprawy w najlepsze ręce!