Nitowanie

NITOWANIE

Nitowanie to jedna z najbardziej znanych i zarazem chętnie stosowanych do dzisiaj metod łączenia metalowych elementów konstrukcyjnych, między innymi dlatego, że tego rodzaju mechaniczne połączenie  ma bardzo szeroką gamę zastosowań.

Firma SAAK, specjalizująca się w produkcji i usługach w branży metalowej, przede wszystkim w zakresie produkcji regałów i stelaży metalowych, oferuje także usługi w technologii gięcia, spawania, zgrzewania, wykrawania laserowego, perforacji profili,  malowania proszkowego, grawerowania.

Oprócz wyżej wymienionych dziedzin naszej działalności, proponujemy Państwu standardową metodę łączenia elementów konstrukcji metalowych, jaką jest nitowanie. Zatrudnieni w firmie kompetentni i doświadczeni pracownicy, jak również nowoczesne, specjalistyczne urządzenia, jakimi dysponujemy, dają gwarancję wysokiej jakości i trwałości wykonywanych połączeń.

Jesteśmy w pełni gotowi na wykonanie każdego Państwa zlecenia w tym zakresie. Firma SAAK proponuje profesjonalne nitowanie klientom z Krakowa i okolic, ale jest również gotowa zrealizować zamówienia osób zainteresowanych z terenu całej Małopolski oraz innych regionów kraju. Korzystając z naszej oferty macie Państwo pewność realizacji zlecenia rzetelnie i w terminie.